Program produkcyjny firmy to m. in.:

Seria 9000

Pompy dozujące do tłoczenia cieczy o szerokim zakresie właściwości  od ogólnych do abrazyjnych i mało smarownych oraz o wysokiej temperaturze, takich jak tworzywa sztuczne, barwniki, środki chemiczne w żywności i napojach, chemikalia, farby, środki farmaceutyczne.

Seria B

Pompy zapewniają stabilną i precyzyjną kontrolę przepływu medium, pomimo wahań temperatury, lepkości i ciśnienia. Pompy Zenith serii B są szeroko stosowane do pomiarów, takich mediów jak barwniki, katalizatory, żywice, przyprawy, perfumy, witaminy , oleje, kleje, powłoki, farby, lakiery, polimery, smary, barwniki, środki przeciwpieniące, farmaceutyczne.

Seria H

Wytrzymałe i odporne na ścieranie przeznaczona do wysokiej lepkości oraz temperatury.

Pompy serii H zapewniają precyzyjne, bezpulsacyjne tłoczenie cieczy takich jak: tworzywa sztuczne, kleje, polimery, plastyfikatory, oleje, smoły, farby,włókna i wiele innych.

Seria PEP II

Pompa PEP II stosowana w przemyśle tworzyw sztucznych, optymalizuje proces wytłaczania umożliwiając topienie i homogenizację polimerów.

Seria Planetary

Seria pomp Planetary Zenith znajduje swoje zastosowanie przy produkcji stopu włókien.

Planetarne pompy dozujące posiadają wiele strumieni wyjściowych, jednoczesnie utrzymując kompaktową budowę. Pompy te są idealne do zastosowań stacjonarnych z dwoma lub więcej strumieniami.

Seria Spin Finish

Pompy Spin Finish do dozowania  cieczy na końcowym etapie w precyzyjny, bezpulsacyjny sposób do nakładania na włókna syntetyczne poliesteru, polipropylenu, nylonu, sztucznego jedwabiu i octanu. Pompy Spin Finish są dostępne w szerokim zakresie wydajności  i różniej liczbie króćców tłocznych.

Umieszczamy wybrane karty katalogowe w formacie PDF produkowanych przez firmę ZENITH pomp (w języku niemieckim/angielskim):

PDF ICON796484_GB

PDF ICON796482_D

PDF ICON796489_GB

PDF ICON796488_GB

PDF ICON796486_GB

PDF ICON796487_GB

PDF ICON796485_GB

PDF ICON796483_GB

No products were found matching your selection.