Salvatore Robushi

Pionowe pompy wirowe z wałem przewieszonym typ RCC, RCD, RCE, RCF, RCG

 

 

 

Pompy z wirnikami kanałowymi i VORTEX, do cieczy obojętnych i agresywnych chemicznie, niosących zanieczyszczenia, napowietrzonych, lepkich, dla przemysłu spożywczego, chemicznego, petrochemicznego, oczyszczalni ścieków, z możliwością pracy na sucho, do zabudowy na zbiorniku i obok zbiornika.

 

Więcej...

Pionowe pompy wirowe (ISO 5199) typ RBV, RCV, RDV, RGV, RNV

 

 

 

Pompy do zabudowy na zbiornikach, z wirnikami zamknięty, półotwartymi, kanałowymi, VORTEX, do cieczy obojętnych i agresywnych chemicznie, niosących zanieczyszczenia, napowietrzonych, lepkich, dla przemysłu spożywczego, chemicznego, petrochemicznego, oczyszczalni ścieków.

 

Więcej...

RS

 

 

 

Pompy z wirnikami VORTEX, do cieczy obojętnych i agresywnych chemicznie, niosących zanieczyszczenia, napowietrzonych, lepkich, dla przemysłu spożywczego, chemicznego, petrochemicznego, oczyszczalni ścieków.

 

Więcej...

RN (B L M)

 

 

 

Pompy z wirnikami zamknięty, do cieczy obojętnych, dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego, wodociągów, przeciwpożarowe

 

Więcej...

RG

 

 

 

Pompy Heavy Duty, z wirnikami półotwartymi z płytkami zużywalnymi, do cieczy obojętnych i agresywnych chemicznie, niosących nieabrazyjne zanieczyszczenia, napowietrzonych, dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego, oczyszczalni ścieków.

 

Więcej...

RD

 

 

 

Pompy Heavy Duty z wirnikami zamkniętymi, do cieczy obojętnych i agresywnych chemicznie, dla przemysłu spożywczego, chemicznego, petrochemicznego, oczyszczalni ścieków.

 

Więcej...

RC

 

 

 

Pompy z wirnikami VORTEX, do cieczy obojętnych i agresywnych chemicznie, niosących zanieczyszczenia, napowietrzonych, lepkich, dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego, oczyszczalni ścieków.

 

Więcej...

RB

 

 

 

Pompy z wirnikami kanałowymi (Heavy Duty), do cieczy obojętnych i agresywnych chemicznie, lekko zanieczyszczonych, lepkich, dla przemysłu spożywczego, chemicznego, petrochemicznego, oczyszczalni ścieków.

 

Więcej...

RAM

 

 

 

Pompy z wirnikami peryferalnymi, do cieczy obojętnych bez zanieczyszczeń, napowietrzonych, dla przemysłu spożywczego, chemicznego, petrochemicznego, oczyszczalni ścieków.

 

Więcej...

HG

 

 

 

Pompy z wirnikami półotwartymi z płytą zużywalną, do cieczy obojętnych i agresywnych chemicznie, niosących nieabrazyjne zanieczyszczenia, napowietrzonych, dla przemysłu spożywczego, chemicznego, petrochemicznego, oczyszczalni ścieków.

 

Więcej...

HD

 

 

 

Pompy blokowe (silniki IEC) z wirnikami zamknięty, do cieczy obojętnych i agresywnych chemicznie, dla przemysłu spożywczego, chemicznego, petrochemicznego.

 

Więcej...

TS (B, KB, KL)

 

 

 

Pompy wielostopniowe z wirnikami zamknięty, do cieczy obojętnych, lekko zanieczyszczonych, napowietrzonych, lepkich, dla przemysłu spożywczego, chemicznego, petrochemicznego, wodociągów.

 

Więcej...