Pompy pionowe

S

Pompy wirowe pionowe inline

 

 

 

Do czystych, zanieczyszczonych i abrazyjnych mediów, neutralnych i agresywnych, jak i do rozpuszczalników czy chłodziw. W instalacjach wodociągowych, kąpieliskach i oczyszczalniach ścieków. Do techniki obróbki powierzchni detali (mycie, czyszczenie, odtłuszczanie, fosforowanie, bajcowanie). W instalacjach filtracyjnych.

 

Więcej...

SZ

Pompy wirowe pionowe niskociśnieniowe do zbiorników

 

 

 

Do czystych, zanieczyszczonych również zawierających do 20% powietrza.
Pompy z wirnikiem otwartym bez uszczelnienia mechanicznego, wykorzystujące hydrodynamiczne uszczelnienie wału.

 

Więcej...

Z

Pompy wirowe pionowe zanurzalne niskociśnieniowe do zbiorników

 

 

 

Do czystych, zanieczyszczonych i abrazyjnych mediów, mediów neutralnych i agresywnych, jak i do rozpuszczalników czy chłodziw, do techniki obróbki powierzchni detali (mycie, czyszczenie, odtłuszczanie, fosforowanie, bejcowanie), w ochronie środowiska - neutralizacja ścieków.

 

Więcej...

NZ

Pompy wirowe pionowe zanurzalne

 

 

 

Do czystych i zanieczyszczonych mediów. Max. wielkość cząstek stałych 8...20 mm (w zależności od typu pompy).

 

Więcej...

V

Pompy wirowe pionowe zanurzalne

 

 

 

Do czystych, zanieczyszczonych i abrazyjnych mediów, mediów neutralnych i agresywnych, jak i do rozpuszczalników czy chłodziw, do techniki obróbki powierzchni detali (mycie, czyszczenie, odtłuszczanie, fosforowanie, bejcowanie), w instalacjach filtracyjnych, neutralizacja ścieków.

 

Więcej...

FZ

Pompy wirowe pionowe zanurzalne z wirnikiem otwartym

 

 

 

Do mediów zanieczyszczonych zawierających cząstki stałe i włókna, neutralnych i agresywnych, do rozpuszczalników, chłodziw zanieczyszczonych wiórami z obróbki skrawaniem, do techniki obróbki powierzchni detali (mycie, czyszczenie, odtłuszczanie, fosforowanie, bajcowanie), ścieków i osadów. W ochronie środowiska - neutralizacja ścieków.

 

Więcej...

FV

Pompy wirowe odśrodkowe pionowe zanurzalne z otwartym wirnikiem

 

 

 

Do mediów czystych, lekko zanieczyszczonych. Do montażu na zbiornikach. Uszczelnienie mechaniczne dodatkowo smarowane.

 

Więcej...

NV

Pompy wirowe odśrodkowe pionowe zanurzalne z otwartym wirnikiem

 

 

 

Do mediów czystych, lekko zanieczyszczonych i abrazyjnych. Do montażu na zbiornikach, w instalacjach filtracyjnych i neutralizacji ścieków. Uszczelnienie mechaniczne z materiałów o wysokiej odporności na ścieranie i korozję, dodatkowo smarowane.

 

Więcej...

ZHS

Pompy wirowe pionowe wysokociśnieniowe wielostopniowe

 

 

 

Do czystych i lekko zanieczyszczonych mediów, neutralnych i agresywnych, jak i do rozpuszczalników czy chłodziw, techniki obróbki powierzchni detali (mycie, czyszczenie, odtłuszczanie, fosforowanie, bajcowanie), w instalacjach filtracyjnych i neutralizacji ścieków.

 

Więcej...

ZHT

Pompy wirowe odśrodkowe pionowe wielostopniowe

 

 

 

Do mediów czystych oraz o niskiej lepkości. Pompy w wykonaniu z wirnikiem zamkniętym w szerokiej gamie materiałowej. Pompy z uszczelnieniem mechanicznym, dostępne również wersje specjalne.

 

Więcej...

THK

Pompy wirowe odśrodkowe pionowe wielostopniowe

 

 

 

Do mediów czystych oraz o niskiej lepkości. Do kwasów i zasad  - wykonanie specjalne. Pompy w wykonaniu z wirnikiem zamkniętym w szerokiej gamie materiałowej. Pompy z uszczelnieniem mechanicznym.

 

Więcej...