Pompy membranowe

Seria M, typ DH-FA

Nowa generacja pomp aluminiowych

 

 

Innowacyjna kołnierzowa konstrukcja. Blokowy montaż komór pompy ze zintegrowanym korpusem znacznie upraszcza serwis i eksploatację pompy, zapewnia niższe koszty eksploatacji. Efektywność pompy zwiększona nawet o 37%.

Więcej...

Seria M

Pompy membranowe metalowe odlewane

 

 

Do tłoczenia cieczy o dużej gęstości, past, neutralnych lub agresywnych, czystych lub abrazyjnych, z tendencją do spieniania, zawierających włókna lub cząstki stałe.

 

Więcej...

Seria P

Pompy membranowe z tworzyw sztucznych

 

 

Do tłoczenia mediów ściernych, agresywnych chemicznie. Niskie opory przepływu.

 

Więcej...

Seria L

Pompy membranowe ze stali nierdzewnej: dla przemysłu spożywczego Food Line aseptyczne z certyfikatem EHEDG Aseptic Line

 

 

Do transportowania mediów w warunkach higienicznych. Pompy aseptyczne Aseptic Line do zastosowań w procesach produkcyjnych wymagających zachowania warunków sterylnych, np. w przemyśle farmaceutycznym czy biochemicznym. Konstrukcja pomp serii L umożliwia czyszczenie i sterylizację w miejscu pracy (CIP i SIP).

Więcej...

Seria DB

Pompy membranowe wysokociśnieniowe ze stali nierdzewnej

 

 

Do zastosowań wymagających utrzymywania w linii wysokich ciśnień np. pompowanie mediów przez prasy filtracyjne, bez potrzeby budowy skomplikowanych systemów sterowania oraz by-passów. Pompy mogą również pracować z maksymalną wydajnością w zakresie niskich ciśnień (do 7 bar).

Więcej...

Seria DP

Pompy membranowe proszkowe metalowe

 

 

Do szybkiego transportu proszków łatwo poddających się fluidyzacji. Proszek jest transportowany hermetycznie bezpośrednio ze zbiornika lub cysterny. Specjalna konstrukcja zapewnia maksymalnie płynny i łagodny przepływ produktu. Umożliwiają czysty, bezpieczny i ekonomiczny transport proszków. Kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwe przemieszczanie pompy.

Więcej...